Pædagogerne på dagplejekontoret



Dagplejeleder
Jonna Østenkær
99 45 47 19
Jonna.ostenkaer@99454545.dk

 

Dagplejepædagog
Annette Bregnhøj -– distrikt Agersted , Asaa, Brønderslev og Stenum
99 45 58 13
annette.bregnhoj@99454545.dk

 

Dagplejepædagog
Birgitte Augustesen  – distrikt Dronninglund og Hjallerup
99 45 58 14
Birgitte.augustesen@99454545.dk

 

Dagplejepædagog 

Rikke Mørk – distrikt Brønderslev, gæstehuset og Klokkerholm
99 45 46 23
Rikke.mork@99454545.dk

 

Dagplejepædagog

Janni Ladefoged - Brønderslev og Dronninglund

99 45 47 17

Janni.ladefoged@99454545.dk

 

 

 

Dagplejepædagog
Mette Krogh distrikt Øster Brønderslev og Hjallerup
99 45 47 15
Mette.krogh2@99454545.dk

 

Dagplejepædagog 
Heidi Torp Nielsen distrikt Manna/Thise og Jerslev 
99 45 58 12
Heidi.d.nielsen
@99454545.dk

Kontor medhjælp
Bente Karlsen
bente.karlsen@99454545.dk

Dagplejepædagog

Jannie Hansen distrikt Flauenskjold og Brønderslev

99 45 48 34

Jannie.hansen@99454545.dk

 

 

Telefontid: 13.00 – 14.00

 

Jonna Ø. telf.  99 45 47 19
Jonna.Ostenkaer@99454545.dk


Pædagogerne træffes hver torsdag
mellem kl. 13 og 14

Opdateret 22. august 2018